همشهری مثبت

شماره دوم همشهری مثبت، یک هفته ای است که در کیوسکهای روزنامه فروشی عرضه می شود. بچه ها تا همین یکی، دو ساعت پیش به شدت برای تهیه شماره سوم این مجله در تلاش بودند.

همشهری مثبت، جدیدترین و در عین حال مظلوم ترین عضو خانواده موسسه همشهری است که به نظر من بسیار غریبانه در حال پیش رفتن است. 

همشهری مثبت، قرار است یک نمونه جدید در روزنامه نگاری ایران باشد که همه پدیده های اجتماعی و فرهنگی را از دید روانشناسی و موفقیت مورد بررسی قرار می دهد. البته تحریریه مجله، خط قرمز پررنگی دارند که به سمت روزنامه نگاری زرد و سطحی کشیده نشوند.

اگر مشکلِ غربت و مظلومیت همشهری مثبت برطرف شود، یقین بدانید که در دسته مطبوعات خانوادگی و روانشناسی و موفقیت، حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت و الگوهای خوبی به روزنامه نگاری ایران ارایه می دهد. 

/ 3 نظر / 21 بازدید
بهار

سلام..همشهري خانواده كه زياد چنگي به دل نمي زد ولي از همشهري مثبت بي خبر بودم..موقع رفتن به خونه حتماً يه عدد ابتياع مي كنم

محسن

به لطف چهارشنبه سوری و روزهای آخر سال اصلا حس و حال کار کردن نیست. عین روزهای آخر سال تو مدرسه و تق و لق بودن کلاس ها... این جور وقتا کافیه اینترنت داشته باشی و بری واسه خودت... نیم ساعتی بود که داشتم مطلبای قدیمی وبلاگتو می خوندم.. پسر رفتم سال های 84 و 85 و خاطرات منحصر به فردش...

ساعت هفت

سلام جناب روستا این که بروبچه های شیراز در یک موسسه معتبر مطبوعاتی و در مجله ای که لااقل سعی در متفاوت بودن دارد،حضور دارند جای افتخار دارد. شماره اول و سوم همشهری مثبت را خریدم و مطالعه کردم. البته جای کار بسیاری دارد. هرچند هیچ گاه نامش را در گروه مجلات یا ویژه نامه های همشهری ندیدم که شاید به همان علت مظلومیت مورد نظر شماست. آرزو می کنم در همشهری مثبت پایدار باشید و کارهای متفاوتی ارایه دهید.