ادامه آزمون و خطاهاي آقاي رئيس‌جمهور

اگر يك شكارچي پر ادعا، روزي گرگي را به اين دليل كه توبه كرده است، از بند رها كند بايد در شكارچي بودن او و ساير ادعاهايش شك كرد.

وقتي محمود احمدي‌نژاد در يك روز بهاري بدون هيچ مقدمه‌اي مشايي و متكي را صدا كرد تا با هم بروند و ملوانان جوان انگليسي را عفو و آزاد كنند، رفتاري همانند شكارچي داستان ما از خود نشان داد.
او بر اين باور بود كه اگر شان و جايگاه رئيس‌جمور ايران را تا حد بدرقه‌كننده چند سرباز بيگانه پايين بياورد، دولتمردان انگليسي پس از بازگشت نظاميانشان ماجرا را خاتمه‌يافته فرض مي‌كنند و همه چيز به خير و خوشي تمام مي‌شود. اما يك روز بعد از ورود 15 دوست جديد آقاي رئيس‌جمهور به وطنشان، آنها پشت بلندگوهاي رسانه‌هاي اروپايي و آمريكايي نشستند و با زبان بي‌زباني فرياد زدند: آهاي! شما سياستمدار نيستي.
اقدام عصر روز چهارشنبه رئيس‌جمهور تنها از اين بابت ارزنده بود كه از بحراني‌تر شدن شرايط ايران در عرصه جهاني جلوگيري كرد وگرنه حضور وي و هيأت همراه در بدرقه سربازاني كه رسانه‌هاي دولتي همنوا با دولتمردان كابينه دكتر احمدي‌نژاد آنها را متجاوز مي‌خواندند، رفتاري سئوال‌برانگيز است. آيا آقاي دكتر نمي‌دانست اين جوانان بريتانيايي به محض رسيدن به خاك انگلستان، خواسته و يا ناخواسته برعليه ايران سخن خواهند گفت؟ اگر ايشان چنين چيزي را پيش‌بيني كرده و تصميم به بدرقه گرم و صميمانه ملوانان گرفته است كه جايگاه و شأن مقام رياست جمهوري را پايين آورده است. اگر هم ايشان چنين چيزي را پيش‌بيني نكرده بود، پس لازم است تا دلسوزان اين ديار اطلاعات بيشتري را در خصوص مسائل سياسي و بين‌المللي در اختيار رئيس‌جمهور فعلي قرار دهند تا قدرت پيش‌بيني ايشان بيشتر شود. چراكه با شيوه آزمون و خطا نمي‌توان كشور را اداره كرد و در عرصه بين‌المللي حضوري مقتدرانه داشت.

/ 5 نظر / 2 بازدید
شهاب

نمی دونم تا حالا دیدی یکی از حضیض ذلت به اوج نعمت برسد و نداند که شده اینجوری شده ؟ این مثال ردیس جمهور ماست که باورش نمیشه اگر یک حرفی بزند با ید این حرف اجرا شود مثلا اگر بگوید ساعتها جلو کشیده نشود برای او بسیار اعجاب برانگیز است که 70 میلیون ساعتها را جلو نمی کشند

مسعود

ميمون هرجه زشت تر..................

mr_mtc

از قسمت «لينك‌گرد سايت من» به اين مطلب از سايت شما لينك داده شد.

محسن

اميدوارم حال شما خوب باشه يه خبره توپ تولدمه بدون کادو هم نيا که راه نميديم ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^######^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^ ^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^ ^^####^^^^^####^^^^^^^^^###^^^^^###^^^^ ^^###^^^^^######^^^^^^^###^^^^^^####^^^ ^####^^^^^######^^^^^^###^^^^^^^^###^^^ ^###^^^^^^^####^^^^^^###^^^^^^^^^####^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^###^^ ^###^^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^####^^ ^####^^^^###^^^^^^^^^^^^^^###^^^^###^^^ ^^###^^^^####^^^^^^^^^^^####^^^^####^^^ ^^####^^^^#####^^^^^^^#####^^^^^###^^^^ ^^^####^^^^###############^^^^#####^^^^ ^^^^####^^^^^###########^^^^^#####^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^^^#########################^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^

سياوش

با سلام اقای رييس جمهور از انها يک قهرمان ساخت ثابت کرد هر کس به خاک ايران تجاوز کند يک قهرمان است