کلاغ بیچاره

چرا مردم عادل فردوسی پور را دوست دارند؟ چون ساده حرف می زند.
چرا مردم از عادل فردوسی پور حمایت می کنند؟ چون خودمانی است و نقش بازی نمی کند.


این شب ها که متاسفانه دیر به خانه می روم هیچ برنامه ای از تلویزیون نصیبم نمی شود؛ جز برنامه خنکِ "این شبها". علی درستکار، مجری این برنامه نمونه متضاد عادل فردوسی پور است. او نماد مجریانی است که ساده حرف نمی زنند و با تمام قدرت سعی می کنند متفاوت باشند. او تلاش زیادی می کند تا ادای صالح علا را در بیاورد.
دیشب مهمان این برنامه، مجید انصاری بود. علی درستکار هم با همان سبک و سیاق نچسب شبهای قبل، سعی می کرد سهم خودش را در برنامه بیشتر کند. او بارها به میان حرفهای انصاری پرید و اظهار فضل بیجا کرد. اوج هنرنمایی درستکار زمانی بود که می خواست در مورد نسبت حضرت امام و انقلاب اسلامی یک سئوال بپرسد. او ناشیانه از انصاری پرسید: می شود از انقلاب حرف زد و هی امام خمینی، امام خمینی نکنیم؟
انصاری که از این شیوه سئوال پرسیدن، جا خورده بود، سعی کرد با یک لبخند آرام و جابه جا شدن روی صندلی کمی فضا را آرام کند. درستکار هم که بعد از تمام شدن جمله اش تازه فهمیده بود چه اشتباهی کرده، مثل گچ سفید و همانند مجسمه فردوسی در میدان فردوسی، خشک شد.
نوع سئوال پرسیدن علی درستکار به گونه ای بود که انگار از تکرار نام امام خمینی در کنار عبارت "انقلاب اسلامی" خسته شده است. دیشب برخلاف بقیه شبها دلم برای این مجری متفاوت نما، سوخت. بالاخره از قدیم گفته اند که کلاغ اومد راه رفتن کبک را تقلید کند، راه رفتن خودش را هم فراموش کرد.

/ 21 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک دوست

خواهش می کنم قبل از نوشتن زیاد فکر کنین از کجا معلوم که شما یکی از رقبای آقای درستکار نباشین که در موردشون اینجوری جسارت می کنین

عسل

درستکار ادم عالمی است و بعید می دونم قصد خودنمایی داشته باشه! اگر هم داشته باشه شما در جایگاه تشخیص نیستید!

نهال

شما در نوشته خودتون، این شب ها رو برنامه خنک نامیدین ولی در پاسخ هاتون تغییر نظر دادین و گفتین برنامه جالب و ... این تغییر نظر شما یا به خاطر اینه که مخالفتهای به حق زیادی رو دیدین یا اینکه فکر کردین میشه مخاطب رو به تمسخر گرفت و به قول بچه ها : باشه هرچی تو بگی، رو به ما بگین در ضمن خود آقای درستکار هم قطعا برتر از اونیه که شما نوشتین

س

متاسفم که اینقدر راحت قضاوت میکنین پاسخ: قضاوت نکردم، آنچه را دیدم، نوشتم... خودشکن آینه شکستن خطاست فکر میکنین درست دیدین و هر چه رو که بود دیدین؟؟؟ تمام انچه بود؟

وحیده

سلام...علی درستکار مجری بی نظیری ست در این دوره ی قحط مجری!!! قضاوتهایتان را لطیف تر کنید...! هر چند از زمان قضاوتتان حدود 2 سال گذشته!

فاطمه

علی درستکار بیشتر مواقع حرفایی رو زده وسوالایی رو پرسیده که حرف دل وسوال من وخانوادم ودوستانم بوده .. درضمن این که نمیخواد فضای خشکی توی گفتگوها پیش بیاد با شیوه ی خودش واز زبان مردم سوال میپرسه تورو ناراحت کرده ؟؟؟؟؟؟ این توهینایی رو که کردی اسمش میذاری نقد؟؟ اگه کسی درباره خودت اینطوری حرف بزنه فکرنمیکنی چون ازتو بدش میومده با غرض ورزی دربارت نظرداده ؟؟؟

آخه کسی که سلیقه اش نودوفردوسی پوره ازش انتظاری بیشترازاین نیست.

مینا

سلام... به برادرم توهين نكنيد... كي گفته همه از عادل فردوسي پور خوششون مياد؟؟؟؟ اي كاش به جاي توهين به اصل موضوع توجه مي كرديد...

مسعود

من ازش نفرت دارم.[عصبانی] لایکــــــــــــــــــــــــــ[چشمک]

این نظر شماست.چون ظاهر بین هستید.