برویم...

آینده متعلق به کسانی است که می‌توانند از گذشته دل بکنند.

بچه‌ها شما در تحلیل روز خیلی خوب کار کردید. وقتی کسی مثل سیروس رومی که مدعی‌ترین روزنامه‌نگار شهر است، صراحتا می‌گوید: شما بهترین روزنامه شهر را در کوتاه‌ترین زمان منتشر کردید، بدانیم و بدانید ما بهترین‌ها هستیم و بهترین کارها را ارایه می‌دهیم.

دلتنگی‌ها و بی‌حوصلگی‌های یکی، دو روز گذشته شما را دوست دارم و درک می‌کنم. اما می‌بینم روزی را که روی صورتهای غم‌زده امروزتان، خنده نقش بسته و از تصمیمی که امروز گرفتیم خوشحالید. آن روز همه ما دوباره سر یک کار جدید دور هم جمع شده‌ایم و به این با هم بودنمان افتخار می‌کنیم.

دوستان همیشه دوستم، آن روز نزدیک است.

ما - بچه‌های دانشجو - بی‌هیچ تجربه حرفه‌ای و تنها به پشتوانه نشریه دانشجو و سایت فارس‌نگار و چند خبرنامه و بولتن مختصر به تحلیل روز رسیدیم و بهترین کارنامه را ارایه دادیم. حالا فکرش را بکنید که از تحلیل روز به کجا می‌رسیم؟

به گذشته فکر نکنیم. از امروز به فکر آینده باشیم و سعی کنیم آینده را با استفاده از تجربه‌های امروز بهتر بسازیم. می‌توانیم به جای افسوس گذشته را خوردن، از امروز برای فردا نقشه بکشیم، خشت جمع کنیم و زیرسازی کنیم.

من منتظر لبخندهای دوباره همه شما هستم. لبخندهایی که با هم و دور هم می‌زنیم و از بودن با هم لذت می‌بریم.

خسته نباشید. کارتان کارستان بود. به عنوان یک دوست، به همه شما افتخار می‌کنم.

هستم اگر می‌روم، گر نروم نیستم... ما رفتیم تا باشیم.

 

بچه های دانشجو

برای امید،‌ محمد، نرگس، زهرا، جواد، مهروش، سارا، محسن و همه بچه‌هایی که تحلیل روز را تا اینجا پیش آوردند.

/ 2 نظر / 2 بازدید
آذر

هيچی ندارم بگم. بچه های ما بی نظيرند و هر از گاهی که اين بی نظير بودن را نشون می ن بدجوری با احساسات آدم بازی می شه. بچه های دانشجو دوستتون دارم

محمد

اين يادداشت سبکم کرد .....