ما همه بدیم... تنها تو خوبی و دولتت!

بعد از گَندی که دولت نهم در قضیه گم شدن یک میلیارد دلار به بار آورد، خیلی طبیعی بود که محمود احمدی نژاد بخواهد در یک نمایش تکراری و از پیش طراحی شده تلویزیونی گِل روی دسته گُل خود بریزد. در این نمایش خسته کننده، سئوالها از موضوعات فرعی به سمت موضوع طلایی چیده شده بود.
احمدی نژاد امشب سعی می کرد خود را خسته و مظلوم نشان دهد. او با سرفه های ممتد که حتی یک بار نیز از بینندگان و شوندگان به خاطر آنها عذرخواهی نکرد، به سئوالها جواب می داد. بعد از شنیدن هر پاسخ احمدی نژاد، از خودممی پرسیدم: آیا لیاقت این مردم و این مملکت چنین رئیس جمهوری است؟
تکرار آنچه در اجرای سخیف احمدی نژاد گفته و شنیده شد، هیچ حاصلی ندارد. تنها به نتایجی که او دوست داشت ملت ایران به آن برسند اشاره می کنم:
- نیروی انتظامی، نیرویی بسیار ظالم و ستمگر و نادان است، چراکه طرح امنیت اجتماعی را پیاده کرده.
- مصطفی پورمحمدی، اولین وزیر کشور دولت نهم که نامزد انتخابات آینده هم هست، انسان بسیار خودرای و خودکامه ای است که تنها عامل اجرای طرح امنیت اجتماعی و بگیر و ببندهای زنان و دختران در خیابانها بوده.
- نمایندگان مجلس، عده ای آدم بیکار و هوچی هستند که بدون مطالعه بر علیه دولت اظهار نظر می کنند.
- دیوان محاسبات، یک نهاد بی مسئولیت است که با عدم کفایت خود، آبروی دولت نهم را برده است.
- میرحسین موسوی، یک انسان حراف و گنده گو است که به ملت توهین می کند.
- وزارت نفت که جزئی از دولت نهم است، یک وزارتخانه "هر کی به هر کی" و یک نهاد خوشحال است که عددهای غیرکارشناسی و دیمی اعلام می کند و اجازه نمی دهد
- مرکز پژوهشهای مجلس، محل تجمع افراد بی سواد و نالایقی است که در بودجه نویسی هیچ سررشته ای ندارند و تنها بلدند غر بزنند و اعتراض کنند.
- در سالهای قبل از 1384 در ایران هیچ اتفاق خوبی نیافتاده و تمام روسای جمهور آن سالها چغندر بوده اند.
- استادان دانشگاه و نخبگان سیاسی و اقتصادی از علوم اقتصاد و مدیریت و برنامه ریزی هیچ سررشته ای ندارند و همین طوری بر اساس چیزی که می شنوند، یک اظهار نظر (...) می کنند.
- روزنامه نگاران، مشتی قلم به دست مزدور هستند که فکر می کنند با تیتر کردن تخلفات دولت نهم می توانند، روزنامه های خود را به فروش برسانند.
- اگر دولت نهم در بهار 1388 حقوق ها را زیاد کرد، زنان و دختران بدحجاب را تشویق کرد، به بهانه سهام عدالت پول بین مردم خیرات کرد، به اسم طرح تحول اقتصادی به ایرانیها، نفری هفتاد، هشتاد هزار تومان هدیه داد و ... اینها هیچ ربطی به انتخابات ٢٢ خرداد ندارد و این برنامه ها اصلا انتخاباتی نیست.

/ 2 نظر / 2 بازدید
رضا

سلام.ای برادر. کجا برویم داد بزنیم. تو جایی می شناسی؟

آذر

حالم بدتر از اونیه که بخوام در موردش نظر بدم یعنی این آدم اصلا ارزش ... ولش کن مرده ش... نه ولش کن