دوباره می سازمت "نود"

نود یک پدیده طلایی در تلویزیون صد درصد پاستوریزه و دولتی ایران است. تلویزیونی که هم می خواهد رسانه ملی باشد و هم حافظ منافع برخی ها!
پدیده شدن این برنامه را من تنها و تنها به هوش و درایت مجری باسواد و متشخصش ربط می دهم. کسی که به راحتی انگلیسی صحبت می کند و هفته ای چند روز به یکی از معتبرترین دانشگاه های ایران سر می زند. اینکه عادل فردوسی پور، زبان انگلیسی بلد است و یکی از اعضای جامعه دانشگاهی است، نشانه هایی از تفاوت وی با بسیاری از اهالی تلویزیون  فوتبال ماست. او در این ده سال هم برنامه ای را که خود طرح ریزی کرد پیش برد و هم الگوی شاخصی به سایر برنامه سازان ارایه داد. ساخت برنامه "دایره طلایی" یکی از نمونه های الگوبرداری شده از نود بود.
ذکر ماجرای هفته های گذشته نود، خیلی تکراری است اما همین بس که برای عقب ننشتن نود و پخته و پخته تر شدن این برنامه، ما هم به عنوان مخاطب باید نقش خودمان را ایفا کنیم. فکر کنم ساده ترین نوع ایفای نقش در مورد برنامه ای مثل نود، پایبندی به همان قرار گذشته است. من برای استحکام برنامه نود و حمایت از مجری دانشگاهی و هوشمندش که انسان سالم و صادقی است، حتما برای این برنامه پیام کوتاه ارسال می کنم.

/ 1 نظر / 3 بازدید
زهره سعیدیان

سلام مطلب جالبی بود از شما یک درخواست داشتم میتونید یک دعوتنامه بالاترین برای من بفرستین ممنون[قلب][گل][گل]