امشب عادل به دوربین نگاه نکرد

برای مشاهده پیش بینی من از ایجاد اختلال دولت در سیستم ارسال اس.ام.اس برای برنامه 90 انیجا را کلیک کنید 

 

نمی دانم بنویسم یا ننویسم...
سارا قبل از شروع برنامه نود گفت: تو خیلی بدبین هستی!
این حرف را زد چون من امروز ظهر در جمع بچه ها پیش بینی کردم، سیسستم ارسال پیام کوتاه امشب دچار اختلال می شود. گفتم: این دولت برای مقابله با منتقدانش دست از هیچ کاری نمی کشد.
از ظهر امروز امیدوار بودم پیش بینی ام غلط از آب در بیاید و دولت، دست به حماقت نزند. می گویم "حماقت"، چون ممانعت از ارسال پیام کوتاه به برنامه نود اعتبار دولت و حتی نظام را در میان جوانان و فوتبال دوستان زیر سئوال می برد. اما پیش بینی من کاملا درست از آب در آمد.
عادل فردوسی پور امشب به دوربین کمتر نگاه کرد. سرد بود. حوصله نداشت. خویشتن داری کرد و تنها به یک جمله بسنده کرد: "باید دید اگر عمری باقی باشد، می شود از این صندلی از حق و حقانیت دفاع کرد؟"
برنامه امشب خیلی کوتاه بود، آنقدر کوتاه که مهروش هم که اهل فوتبال و نود نیست، پس از پخش تیتراژ با تعجب پرسید: "تمام شد؟" امشب نه با کسی تماسی گرفته شد (غیراز حاج رضایی) و نه دوربین نود پخش شد. حتی جدول رده بندی، جدول گلزنان و برنامه هفته بعد لیگ هم پخش نشد. نمی دانم اینها نشانه های خوبی هستند یا نشانه های بدی؟ هرچه که هستند تاثیر بی اخلاقی بغض آلود مردان احمدی نژاد را نشان می دهند.
اینکه در این مملکت اگر آزاده باشی، سرکوب می شوی و اگر سرسپردگی کنی، به اوج می رسی.
چرا دولتمردان سعی دارند نود را سرکوب کنند؟ به این دلیل که نود اشتباه های فاحش و بی برنامه گی های خنده دار مدیران چسبانده شده به فوتبال را نشان می دهد. آنها نشان دادند که به سادگی صدای مخالف را خفه می کنند و زبان منتقد را می برند.

الان حالم اصلا خوب نیست. باز هم نشانه روشنی از "بدبختی این مردم" عیان شد. اینکه مردم در این مملکت تنها به درد وقتی می خورند که به سود مدیران شعار دهند. اگر کسی بخواهد نظر مستقلش را بگوید یا انتقاد کند و یا حتی از حق خودش دفاع کند، سرکوب می شود و مهر براندازی و تضعیف نظام می خورد.

به نظر من اتفاق امشب، تاثیرهای مثبتی در طرز فکر اجتماعی و فرهنگی مردم ایران خواهد داشت. مردم دیدند که دولت منتخبشان!!! چگونه دیکتاتورمآبانه صدای مخالف را خفه می کند و فریاد می زند: "فقط من درست می گویم."

حالم اصلا خوب نیست. دوباره احساس یک آدم بدبخت و بیچاره به من دست داده است. فکر کنم امشب بسیاری دیگر از ایرانی ها هم احساس من را دارند.

 

برای مشاهده پیش بینی من از ایجاد اختلال دولت در سیستم ارسال اس.ام.اس برای برنامه 90 انیجا را کلیک کنید 

/ 2 نظر / 3 بازدید
آذر

اولا من اهل فوتبال نیستم ولی اهل نود که هستم. چرا نشر اکاذیب می کنی؟ دوما که احساس بدبختی حسی است که لحظه به لحظه در مردم ایران "آپ تو دیت" میشه و محدود به برنامه نود نیست و مطمئن باشید عادل را خفه می کنند و آب از آب تکان نمی خورد . این بی تفاوتی دیگه جزئی از خصلتهای ما مردم شده

مزاحم

پیش بینی شما کاملا درست از اب در آمد. دیشب قبل از شروع برنامه به اهل خانه گفتم فلانی چنین پیشبینی کرده است و همه این پیش بینی را تایید کردند.به هر حال مشابه سانسور گونه ها بسیار زیاد است .بچه های شیراز هنوز هنر آقاری فرماندار در قطع شبکه ارتباطات سیار در شب حادثه بمب گذاری را فراموش نکرده اند.