امشب اس.ام.اس ها به 90 می رسد؟

از چند روز پیش که برای دومین بار خبر ائتلاف کاربران اینترنتی در حمایت از عادل فردوسی پور را خواندم به این فکر فرو رفتم که آیا دولت کریمه نهم دست روی دست می گذارد و می نشیند تا ملت شهید پرور بار دیگر، در مقابلش موضع گیری کنند؟
بالاخره نتیجه جدال سازمان تربیت بدنی و 90 کاملا روشن است. دوشنبه شب گذشته که هنوز این جدال علنی و رسانه ای نشده بود، کاربران اینترنتی برای حمایت از 90 و عادل فردوسی پور بیش از یک میلیون و چهارصد هزار پیام کوتاه، به برنامه ارسال کردند. حتما ایرانیهای ورزش دوست و "دولت نهم ستیز"، برای برنامه امشب تدارک خوبی دیده اند و سعی دارند از خجالت مردان آقای رئیس جمهور در بیایند. خصوصا اینکه اکثر کارشناسان و چهره های محبوب هم پشت فردوسی پور ایستاده اند و از برنامه اش دفاع کرده اند.

تنها راهی که بنظرم رسید دولتی ها می توانند برای مقابله با این آبروریزی در رسانه ملی، در پیش بگیرند، قطع ارتباطهای پیام کوتاه بود. بالاخره پیش از این هم سابقه داشته است که ارتباط تلفن های همراه یک شهر یا بخشی از یک شهر به برخی دلایل امنیتی و سیاسی قطع شود. باید ببینیم آیا دولت نهم که تلاش می کند خرده آبروی باقیمانده اش را حفظ کند، اجازه می دهد امشب پیام ها به 90برسد؟

/ 2 نظر / 2 بازدید
raya

به نظرم باید اقدام اساسی کرد اینا خیلی روشون زیاد شده ما ملتو خر گیر آوردن . این به اصطلاح مسوولین ورزشی دارند شورشو بیش از حد در میارن.

mobin

salam/ man ozve balatarin nistam vali shoma ke ozvi khahesh mikonam ke ye link besaz va davat kon az haker ha ke site tarbiat badani ya fedrasiono hak konan va akse va roosh benvisan 90 ya akse adelo bezaran hatman ba esteghbal movaje mishe/dar zemn age emkanesh hast ye davat name vasam befrest/mamnoon