نباید فراموش کنیم که دولت نهم قدرت را در دست دارد

چی بگم؟
وقتی تیمی با بیش از 65 سال قدمت دست آدمهای کوتوله ای می افتد، دیگر نمی توان هیچ امیدی به آن تیم داشت. جایگاه های بزرگ به مردان بزرگ احتیاج دارد و ما امسال در برق شیراز هیچ آدم بزرگی ندیدیم.
این تیم از 15 بازی گذشته خودش و از 45 امتیاز ممکن، تنها 5 امتیاز به دست آورده؛ فقط 5 مساوی و 10 باخت.
من فکر کنم در تاریخ فوتبال دنیا، هیچ مثالی نمی توان پیدا کرد که یک تیم بعد از این همه ناکامی حتی آبدارچی خود را هم تغییر نمی دهد.
حتما اگر مدیر روابط عمومی برق شیراز، کمی همت کند، نام این تیم در کتاب رکوردهای گینس ثبت می شود. تیمی که با یک ترکیب ثابت، از 45 امتیاز تنها 5 امتیاز کسب می کند و هیچ تغییری در کادر مدیریتی، کادر فنی، بازیکنان، کادر خدماتی و آبدارچیان آن مشاهده نمی شود. جالب اینجاست که در شیراز هم صدای کسی نمی آید؛ نه استاندار، نه فرماندار، نه امام جمعه، نه شهردار، نه مدیرعامل برق منطقه ای، نه مدیر آب و فاضلاب، نه رئیس ثبت احوال، نه رئیس دارالرحمه و نه حتی روزنامه های متکثر و ورزشی نویسان پرادعا و پرافاده این شهر.
این ناکامی ها و این "ثبات لجبازانه" در برق شیراز نشان دهنده حیات مستحکم کوتوله ها در این باشگاه و شهر بزرگ است... بالاخره نباید فراموش کنیم که دولت نهم قدرت را در دست دارد.

/ 1 نظر / 2 بازدید
آذر

چون خودت نوشتی قدرت در دست دولت نهم است دیگه حرفی برای گفتن نمی مونه این دولت نهمی ها پر رو تر از این حرفها هستن حتی آبدارچی شون