۱. من مریضم... همیشه برای رسیدن به یک موقعیت تلاش می‌کنم اما وقتی بهش رسیدم زود انگیزه‌ام را از دست می‌دهم. دیگه برای حفظ آن موقعیت یا برای بهتر کردن آن، کاری انجام نمی‌دهم. خیلی سریع یک موقعیت دیگر من را مشغول می‌کند... این تداوم نداشتن بزرگترین مشکل زندگی من است... اینها نشانه بیماری است! مگر نه؟ کسی هست که به من بگوید چرا از موقعیتی که دارم لذت نمی‌برم؟ چرا آرام و قرار ندارم؟ چرا چیزی این نزدیکی‌ها نیست که من را پایبند کند؟

۲. فردا شب این موقع‌ها توی اتوبوس تهران - شیراز خوابم. امشب نخوابیدم تا کارهایم را انجام بدهم. این آخرین شب من در سال ۸۵ در شهر خاکستری روشن، تهران است.

۳. تو را به خدا حرف بزن. من دارم گیج می‌شوم! تو چرا با خودت این‌جوری می‌کنی؟ حرف بزن. به خودت رحم نمی‌کنی به من رحم کن. من... تو... یاعلی... پس چی شد که الان این‌جوری شدیم؟ ما همون آدمهایی هستیم که توی پیکان بابات با هم دست دادیم و عشق آغاز شد؟ لطفا به من بگو: کو آن عشق؟ کو آن یاعلی؟
حرف بزن. مهم نیست چه کسی مقصر است. مهم این است که عشق بماند و یاعلی... مهم این است که ما بمانیم و آینده‌ای که حسرت در آن نباشد... بیا! بیا و من را تنها نگذار. این بازی با کلمات نیست. این حسی از انتهای خستگی است؛ خستگی از بی‌تو بودن. قرار بود کسی میان ما میان‌جی نشود. بیا تا پای میان‌جی باز نشده، خودمان میان‌جی شویم.

۴. می‌خواهم در سال ۸۶ پایان‌نامه را تمام کنم. البته هنوز موضوع پایان‌نامه را برای خودم نهایی نکرده‌ام و این میزان مریض بودن من را نشان می‌دهد(بند اول این یادداشت را دوباره بخوانید). چند سوژه دارم که تا قبل از تمام شدن فروردین یکی از آنها را نهایی می‌کنم و کار را شروع.

۵. داشتم میل‌باکسم را مرور می‌کردم؛‌ دیدم روزی برای خودم آدرس یک وبلاگ را میل کردم تا سر فرصت بخوانمش. وقتی متن را خواندم، خیلی لذت بردم. یادداشتهای دیگر وبلاگ را هم که خواندم ارتباط بهتری با نویسنده برقرار کردم. اول فکر کردم نویسنده یک خانم است اما آخرین یادداشت را که خواندم، فهمیدم ....
در صفحه اصلی وبلاگ جمله‌ای از آیزاک دیزریلی است که تو را به فکر می‌برد؛ می‌گویی زمان در گذر است؟ آه، نه. زمان می‌ماند، ما در گذریم.
با خودم قرار گذاشتم با نویسنده محترم وبلگ دوست شوم. البته اگر بیماری‌ام بگذارد.

۶. پایه مبل‌ها کثیف بود. مدتها روی موزاییک‌های خاکی بودند. حالا دلم نمی‌خواست بگذارمشان روی قالی. تکه‌های موکت را بریدم و با چسب چوب چسباندیم کف پایه‌ها. کار هیجان‌انگیزی بود.

۶. روزنامه... جهاد... دانشگاه... شرکت... نشریه... زندگی... مجله اینترنتی... دوبی... انجمن... جشنواره... کتاب... کنکور... و او که فعلا با من سرد است!

/ 3 نظر / 2 بازدید
ياسين

ببین داداش بی خيال عشق شو ....تهران شهر کثيفيه ...۲۴ سال دارم تو اين کثافت زندگی ميکنم عکسای قشنگی گذاشتی ....ميبينی ظاهر شهرمون رو

خانوم

اين بار با خليج فارس كار ندارند . اين بار با هويت ما كار دارند . به انرژی هسته ای ... و از تمام دوستان خواهش مي كنم اين آدرس رو در تمام كلوپ منتشر كنند و در ياهو براي تمام ادد ليست خود بفرستند و از دوستانشان هم همين خواهش را بكنند . ما بايد كاري مثل توهين به خليج فارس انجام بديم . ايرانيان برون مرز بيشتر مسئولند . اينها با اين کارشان از ايرانی يک ...... بيا ببين

ياسين

منم صدالبته از حضور شما در وبلاگم خوشحال و مسرور شدم