دوباره

روزهای پرفشار اما هیجان انگیزی را سپری می کنم. از ساعت 6 صبح تا ساعت 10 شب مدام مشغول کار هستیم. لحظه ها ارزششان را این روزها به من نشان می دهند. خستگی به جزیی از سلولهای بدنم تبدیل شده. شرکت حساس ترین شرایطش را طی 4 سال اخیر تجربه می کند. واقعا مثل این است که مجبوریم با یک تیم 6 نفره، در لیگ برتر حاضر شویم و هر هفته با رقبا بازی کنیم. کمبود نیروی انسانی و تا حدودی امکانات بدجوری اعصاب بچه ها را اذیت می کند ... اما در دل تمام این گیر و بستها، امروز تصمیم خودم را گرفتم و بعد از مدتها کلنجار رفتن با خودم، تلفن را برداشتم و به امید زنگ زدم و گفتم: "از فردا می خواهم یک ستون در روزنامه داشته باشم."
می دونم که اگر مهروش بفهمه خیلی ناراحت می شه. حتی می دونم که اگر خودم با خودم وارد اون خلوتهای تحقیرکننده شوم، خودمم به خودم بابت وارد شدن دوباره به این بازی، سرکوفت می زنم اما چاره ای نبود. من باید روزنامه نگاری کنم؛ حتی اگر شده در حد یک ستون مختصر در یک روزنامه محلی.
به هر حال من دوباره وارد گود شدم و از فردا قرار است ستون جدیدم را تحویل دهم. الان حدود 10 ماه است که دارم بهش فکر می کنم اما در تمام روزهای این 10 ماه، جلوی خودم را گرفتم و اجازه ندادم ایده ام به ستون تبدیل شود. پس از تجربه های دو سال پیش، به این نتیجه رسیده بودم که بهتر است مدتی خودم را کنترل کنم و دنبال روزنامه و روزنامه بازی و روزنامه نگاری نروم. از سوی دیگر سایر اولویتهای زندگی هم وقتی برای روزنامه نگاری برای من باقی نمی گذاشت و نمی گذارد اما امان از ...
***
هنوز برای ستون نام انتخاب نکردم. دو نام در ذهنم است که باید یکی را تا فردا ظهر نهایی کنم تا کار شروع شود.
امیدوارم ستونی شود که مخاطب ثابت پیدا کند.

/ 2 نظر / 2 بازدید
آذر

وا ؟؟؟؟!!!!!! چرا تبلیغات منفی علیه من می کنی؟ من که وقتی فهمیدم خوشحال هم شدم. چون تو به قول خودت باید روزنامه نگاری کنی. البته به نظر من تو توی این مدت هم خیلی کار روزنامه نگاری کردی ولی چون وسطش وقفه های خود خواسته داشتی به چشم سخت گیر خودت نمی یاد.

هیچکس

دلم براتون خیلی تنگ شده. کاش من هم بودم. وبلاگتون رو همیشه میخونم. خوشحالم که بروز هستین. خیلی وقتها به یادتون/ و یا نه به یادمون/ می افتم موفق باشین