داستان ناتمام دانشگاه ویرجینیا

capt.63fb0831cbe0429fbcbf7ecb1877b0f2.virginia_tech_shooting_ny128.jpg?x=380&y=292&sig=QP3zSh9dWtMYchVcBaEiJg--

پسرک کره‌ای که موفق شد با کشتن ۳۳ دانشجوی دانشگاه ویرجینیای آمریکا، خود را به سرعت در جهان مشهور کند، قبل از آغاز عملیات مرگبارش برای دفتر مرکزی شبکه تلویزیونی ان.بی.سی یک بسته پست کرد.
او که فعلا از دبیرکل سازمان ملل که هموطنش می‌باشد، شهرت بیشتری دارد در این بسته تصاویری از وی همراه با سلاح‌هایش و همچنین فیلم ویدئویی از صحبتهایش قرار داشت.
او در این فیلم از خوش‌گذرانی‌های دانشجویان پولدار ابراز انزجار و عصبانیت کرده است. در این فیلم قاتل ۲۳ ساله بسیار نامتعادل نشان می‌دهد و مدام شرایط جامعه آمریکا را زیرسئوال می‌برد.
او ادعا می‌کند که جامعه آمریکا راه‌های صدمیلیون راه و فرصت برای خروج از این وضعیت دارد اما آنها قصد دارند خون وی را بریزند. آنها وی را به اجبار به گوشهای انداخته‌اند و برای او تنها یک راه مانده است. تصمیم با خود آنها بوده است. خونشان در دستانشان است و این خون هرگز شسته نخواهد شد.
این تصاویر در اخبار شانگاهی ان.بی.سی پخش شد. این شبکه اعلام کرده است: بسته ارسالی از سوی قاتل جوان ۱۸۰۰ کلمه زخم‌زبان‌گونه و ۲۹ عکس است که در ۱۱ تای آنها اسلحه خود را در مقابل دوربین گرفته و نمایش می‌دهد. بر اساس گزارش ان.بی.سی اکثر صحبتهای قاتل در این فیلم متناقض و البته وقیح می‌باشد. وی در این نوار ویدیویی ناسزاهای شدیدی به دین مسیحیت و ثروتمندان گفته است.
این بسته دو روز بعد از کشتار فجیعانه دانشگاه ویرجینیا به شبکه ان.بی.سی رسیده است و مهر بسته نشان می‌دهد ساعت ۹ و یک دقیقه صبح روز دوشنبه ارسال شده است؛ یعنی حدود یک ساعت و چهل و پنج دقیقه بعد از اولین تیراندازی قاتل کره‌ای.
حال سئوال بزرگ اینجاست که این قاتل در فاصله دو ساعت بین کشتار اول در خوابگاه و کشتار دوم در کلاس درس کجا بوده است؟ چه می‌کرده؟
در برخی از تصاویر وی لبخند می‌زند. در برخی دیگر با عصبانیت اسلح‌اش را روی سقیقه خودش قرار می‌دهد. او در برخی موارد دو اسلحه را همزمان در دست گرفته، هر اسلحه در یک دست. او جلیقه خاکی رنگ نظامی به تن دارد؛ دستکش بدون‌انگشت به دست کرده و در برخی تصاویر کلاه سیاه‌رنگ بیس‌بال بر سر دارد. در برخی از تصاویر نیز این پسر ماجراجو یک چکش دوسر را در دست گرفته و مدام به اطراف می‌چرخاند.
این بسته که دوشنبه ارسال شده بود، صبح چهارشنبه به دست شبکه ان.بی.سی رسیده است. این شبکه دلیل دیر رسیدن بسته را اشتباه نوشتن کد پستی توسط قاتل عنوان کرده است.

capt.81abff0a66564d59b1e8fef0736507c9.virginia_tech_shooting_ny134.jpg?x=380&y=282&sig=tP0eZl1XPAMYr1IfUuVERw--

ترجمه متن توسط: خودم
متن خبر اصلی

/ 2 نظر / 2 بازدید

شما مطمئنی که به مسیحی ها بد گفته؟ من فقط قسمت اول فیلمش رو دیدم. که توش اتفاقا میگه: I died like jesus christ to inspire the generations of the weak and defenceless people. من مثل مسیح کشته شدم تا به نسلهای ضعیف و انسانهای بی دفاع جان تازه ای بدهم. این موضوع خیلی مهمه. بچه هایی که زبانشون خوبه و فیلم رو کامل دیدند لطفا تایید کنند. حرفهای این پسره به نظر من ناسزا به مسیحیت نبود. اتفاقا مثل اینکه مسیحی سرسخت هم هست و به گفته خودش مسیح اون رو به دنیا برمیگردونه. این اولین اکسترمیست مسیحی هست که اینجوری کار تروریستی انجام داده و موضوع جالبیه. اگر واقعا اینجور باشه میشه امیدوار بود دیگه اسم تروریست همه رو فقط به یاد مسلمونها نمیندازه و دنیا میفهمه که فناتیک بودن تو هر دینی وحشیانه و خطرناکه و ربطی به اسلام نداره.

من مطمئن شدم که این هیچ توهینی به مسیحیت نکرده و حتی از حرفهاش معلومه که یک مسیحی سرسخت هم هست. خودم حرفهاش رو گوش دادم "من مثل مسیح کشته شدم تا به نسلهای ضعیف و انسانهای بی دفاع جان تازه ای بدهم. مسیح میخواهد که من نیز اینگونه ریاضت بکشم . آیا شما میدانید که کسی که به صلیب کشیده شده و به او توهین میشود تا برای سرگرمی شما بمیرد چه احساسی دارد؟" این لینک رو ببینید: http://balatarin.com/permlink/2007/4/19/1043700