دو روی سکه دموکراسی

با خواندن ماجرای جدید جنسی سیلویو برلوسکونی، نخست‌وزیر ایتالیا و روبی، دختر 17 ساله‌ای که می‌گویند 13 بار با برلوسکونی هم‌بستر شده، باز این سئوال به سراغم آمد که آیا دستاورد دموکراسی، به قدرت رسیدنِ مردانی مثل برلوسکونی و کلینتون و سارکوزی‌ست؟

خیلی زود به این سئوال جواب دادم؛ دستاورد دموکراسی، به محکمه کشاندن و علنی کردن جرم مردانی‌ست که از قدرت سوءاستفاده می‌کنند.

دادگاه رسیدگی به اتهام‌های آقای نخست وزیر قرار است 6 آوریل یعنی 17 فروردین برگزار شود.

/ 6 نظر / 25 بازدید
.

یعنی مردم دفعات هم بستری شون رو یاد داشت می کنند یه گوشه؟ ! یعنی آقای وزیر گفته روبی جون بیا این بار دهممون هست ها؟ جل الخالق........ تواین دنیای قشنگ رنگ به رنگ همه سواستفاده کننده هستند تقریبا ..یکی با قدرت یکی با پول دیگری با زبان چرب و نرم یکی با زیبایی ..کلا مردم توانایی هستیم به جان خودم

احسان

دست آورد حکومت قانون محاکمه کردن هر کسی که رفتاری خلاف قانون انجام داده باشد بدون آن که سیستم حکومتی دچار تزلزل یا بهم ریختگی شود.

چه مطلب لوسی !!!!!!

حسام ریگی

سلام اقا یا خانوم... ولی به اختمال 99 درصد اقایین دیگه؟ وبلاگتونو اتفاقی پیدا کردم هیلی از قلمتون خوشم اومد و یک دفعه تا 25 اذر پستاتونو خوندم تو اون پستتون که از ان دانشگاه گفته بودین گفتین که رفتم تهران که از بچه گیم ارزوم بود حصودیم شد اخه منم ازومه تهران زندگی کنم فقط به خاطر سینما و تئاتر و خیلی چیزای دیگه ولی سینما و تئاتر مهمترین دلایلمن ولی چه جوری برم تهران؟ الکی که نمیشه؟ نمیدونم کلا خواستم بگم خوشبحاتون که به ارزوتون رسیدین خوشحالم وبلاگتونو پیدا کردم منتظر پستای جدیدتون هستم تا موقعی که پست بدین قدیمیا رو میخونم فعلا التماس دعا بای تا های

گردافرید

سلام از وبتون خوشم میاد ...جالبین.

فرزاد صدری

نغز بود حمید جان - مطلبت رو می گم قشنگ بود خیلی قشنک...