آقای دايی! من از شما معذرت می‌خواهم


دلم برای دایی سوخت و از او خجالت کشیدم... این برای اولین بار بود که چنین احساسی را در مورد او داشتم... راستش از دايی زياد خوشم نمی‌آيد چون در انتهای افتادگی‌اش يک غرور جاهلانه هم ما و هم خودش را آزار می‌دهد ولی از روز يکشنبه احساس می‌کنم به او يک عذرخواهی بدهکارم... دوست دارم بروم و در آن چشمان هميشه طلبکارش نگاه کنم و بگويم: آقای دايی من از اتفاقی که در آزادی افتاد متاسفم و هرچند آنجا نبودم و با آن جماعت بی‌شعور هيچ نسبتی ندارم اما از شما معذرت می‌خواهم.

/ 4 نظر / 2 بازدید
علي 2 آتيشه

سلااام... وب لاگ خوب و مطالب عالی داری.. در مورد علی دايی هم اینو بگم که.. من تازه حدود ۵ ماه هستش که خوب شناختمش ... قديما ازش خوشم نميومد... ولی الان ميدونم که دايی يکيه و واقعا آقاست.. اين ۵ تا ۶ هزار نفری هم که توی ورزشگاه به اون فحاشی کردن که تموم مردم نيستن... مردم ايران دايی رو دوست دارن.. چون دايی افتخار مملکت ماست و با چند مطلب از روزنامه نگارهای نون به نرخ روزخور هيچوقت خراب نميشه.

خانوم گل

سلام / ممنون كه به وبلاگم سر زديد و ممنون از محبتتون / موفق باشيد

مهربانو

سلام و ممنون از لطفتون...من هم مثل شما زياد از دايی خوشم نمياد اما در اين مورد با شما هم عقيده ام واقعن کار زشتی بود...ضمنن همه ی نوشته هاتونو خوندم خيلی خوب مينويسيد و خوشحالم با شما اشنا شدم هر وقت اپ کرديد خبر بديد...شاد و موفق باشيد

mohammad

سلام...... حرفتون... حرف دل بود!....اميدوارم هميشه پيروز باشيد.