رویاهای فوتبالی من در یک بعد از ظهر بهاری

1- به محسن گفتم: اگر امروز ما سپاهان را بزنیم و پرسپولیس هم سایپا را بزند، شام مهمان من هستی.گفت: سایپا و پرسپولیس مساوی می شوند.گفتم: من هم می دونم مساوی می شوند اما دوست دارم بگم، پرسپولیس می برد.

 2- محمود یاوری امسال عملکرد بدی در برق نداشت. نتایج و همچنین جایگاه تیم در جدول، نشان از عملکرد قابل فبول یاوری دارد. در کارنامه امسال این مربی تنها یک علامت سئوال وجود داشت؟ چرا برق از تیمهای اصفهانی نبرده است؟ ما در نیم فصل اول به سپاهان با نتیجه وحشتناک 3 بر صفر باختیم. در هر دو بازی رفت و برگشت مقابل ذوب آهن هم متوقف شدیم در حالیکه این تیم توان چندان بالایی نداشت. اگر دیدار امروز در مقابل سپاهان با باخت برق تمام می شد، محمود یاوری باید تلاش زیادی برای قانع کردن هواداران برق به خرج می داد.

 3- نیمه اول با برتری سه بر یک سپاهان مقابل برق تمام شد. این خبر را که دیدم ناگهان گفتم: خاک تو سرشون! بی هدف نشستم پشت کامپیوتر و هنگ کردم. مهروش آمد کنارم و گفت: تو داری چه کار می کنی؟ چیزی شده؟ گفتم: ناراحتم، تیممان باخته.

4- جذابترین تیتر بالاترین برایم این بود: صدرنشین در شیراز متوقف شد. هورآآآآآآآآآآآآ. ستار زارع دو گل به سپاهان زده بود و ما بازی باخته را به تساوی کشاندیم. آقای یاوری، گل کاشتی و از کارنامه خودت خوب دفاع کردی. خسته نباشی پیرمرد. دوست داشتم به افشین قطبی بگویم: آقا افشین ما کار خودمان را کردیم و از سپاهان دو امتیاز گرفتیم. حالا نوبت خودت است. سایپا را بکوب.

5- بازی پرسپولیس و سایپا آغاز شده است. افشین قطبی با کنار گذاشتن نیکبخت واحدی، اقتدار خودش را ثابت کرده است. امیدوارم، امروز روز افشین باشد.

 6- هفته آینده برق، میهمان پرسپولیس است. بین دو راهی گیر کرده ام؛ یک پارادوکس خردکننده. ما باید از آزادی هم امتیاز به دست بیاوریم اما پرسپولیس چه می شود؟ افشین چه می شود؟

مطالب مرتبط قبلی:
افشین لطفا مقاومت کن
دختران جسور، به پیاده روهای تهران نشاط می آورند
داستان سقوط اکبر میثاقیان از برج میلاد

باخت برای سرمربی کوتاه‌قد
خدایا! هدف تو از خلقت رضا عنایتی چه بود؟

/ 2 نظر / 2 بازدید
شراره

پرسپولیس 1-0 برد سپاهان هم که مساوی کرد پس بازی پرسپولیس و سپاهان تو تهران دیدن داره...به افتخار افشین ....

پیروزی قهرمان میشه چون فدراسیون اینطور می خواد.