از همه رسانه‌های دنیا، به آن چند دیکتاتور باقیمانده

دیروز و امروز رسانه‌ها با بی‌پروایی هرچه تمام‌تر، تصاویر خونین و چندش‌آور دیکتاتور لیبی را به گویاترین شکل ممکن منتشر کردند. انگار طی این چهل و هشت ساعت، همه رسانه‌های دنیا، در پی این بودند تا دیکتاتورهای باقیمانده را مخاطب قرار دهند و به آنها بگویند: همگی رفتنی هستید. تا به دیکتاتورهای بگویند: اگر رام نشوید، به زودی عکس شما را هم این چنین مچاله‌شده به دنیا مخابره می‌کنیم.

رسانه‌ها به مرور سریع و مصور بر سرنوشت آخرین دیکتاتورهای عصر حاضر پرداختند و فاصله حفره زیرزمینی صدام تا جنازه نیمه عریان قذافی را در مقابل چشم ته‌مانده دیکتاتورها ردیف کردند.

آنچه در تمام این سالها و ماه‌های اخیر دیدیم این واقعیت مضحک و سوزناک بود که دیکتاتورهای سنگدل، چه دلق‌کوار و سخیفانه سقوط می‌کنند.

/ 1 نظر / 21 بازدید
اشنای غریب

سلام چه عجب بعداز این چند ماه بالاخره یه مطلب گذاشتین توی سایتهای قدیم و جدیدی که یه خاطرات ریز و درشتی ازشون داشتم می پلکیدم رسیدم به سایت فارس نگار نمیدونم درست یادمه یانه؟ ولی آدرسش این بود:farsnegar.ir داخلش این چند خطی بود که دلمو سوزوند [ناراحت] فروش مستقیم لیفتراک های دیزل و دوگانه سوز و برقی (باطری) آماده تحویل لیفتراک با تکنولوژی روز دنیا با دوام و کارایی بالا. . . . لیفتراک تبلیغ شما اینجا : 09366998818