ملکه های تهران

یک خانم نویسنده ترک پاسپورت و قلم و کاغذش را بر می دارد و سوار هواپیما می شود و به ایران می آید؛ به تهران.
آمده تا به قول خودش اسلام ایرانی را بیشتر بشناسد و از نزدیک ببیند. هر آنچه او از پارتی ها و خیابانها و روابط زن و مرد در تهران می بیند، به کتابی تبدیل می شود که به تازگی منتشر می شود.
نام این کتاب ملکه های تهران است.  و نام آن خانم نویسنده که الان به قول خودش از ترس عوامل حکومت ایران!!! از ترکیه به ایتالیا نقل مکان کرده، ربيعه‌ اوزدن کازان.
ربیعه که خود زنی مسلمان است، می‌گوید ایرانی که من دیدم با آنچه که قبلا تصور می‌کردم بسیار متفاوت بود.
او ادعا کرده بعد از انتشار کتاب، برای ایرانیها به سلمان رشدی دوم تبدیل شود.

این کتاب بعد از انتشار کتاب و پخش فیلم پرسپولیس، مورد توجه منتقدان حکومت فعلی ایران قرار گرفته است. فیلم بدون دخترم هرگز نیز یکی دیگر از تولیدات رسانه‌ای ضد ایرانی است که نامش برای ایرانی‌ها خیلی آشنا و البته تلخ است.

/ 5 نظر / 7 بازدید
مهدی دانش

salman roshdi ra khodeman salman rooshdi kardim

بللل

اوزدن کازان يک شب پس از افطار ديده‌ است که مردی سالخورده‌ دربرابر ۵۰۰ دلار خواستار صيغه‌ کردن او شده‌، يا آن طور که او می نويسد «يک شب همبستری در برابر پول و خواندن جملاتی عربی که‌ اين عمل خرد کننده‌ را به‌ لحاظ قانونی توجيه‌ می کند، توسط پيرمردی به‌ او پيشنهاد شده‌ است. ربيعه‌ اوزدن کازان در بخش ديگری از کتاب ملکه‌ های تهران می نويسد: «می خواهم ظلم و زورگويی های رژيم اسلامی ايران را افشاء کنم. اما دقت کنيد زورگويی اسلام را نمی گويم. آنچه‌ من از اسلام آموخته‌ام، اسلام مولانا است، اسلامی که‌ عشق، صداقت، دوستی با همه‌ مردم جهان و آزادی را ارائه‌ می دهد، نه‌ اسلام رژيم ايران.» او می نويسد: «در اسلام همبستری يک شبه‌ زنان برای پول با مردان بيگانه‌، وجود ندارد.» ربيعه‌ اوزدن می افزايد: «اينجا (ايران) پر از تضاد و درام است.»

بنفشه66

سلام لطفا اگه کتاب چاپ شد خبر بدید یاا قسمتی از متنو بنویسید خوشم اومد

بنفشه66

لطفا خبری شد از کتاب ایمیل بدید

آزاده

تصوری که مردم جهان از اسلام دارند بیشتر با تسنن سازگار است تا با تشیع. به همین دلیل از روسپیگری شرعی تعجب می کنند چون به هر حال غیراخلاقی است. این هم شیوه جالبی از شیوه های صفویه برای شرعی کردن حرام هاست. تشیعی که ما داریم به گفته دکتر شریعتی تشیع صفوی است نه علوی. وگرنه در سیره اهل بیت صیغه کردن و صیغه شدن مشاهده نشده است. نشنیده ایم که ائمه صیغه کرده باشند یا دختران و خواهرانشان صیغه کسی شده باشند